Just Pearls se změnil na Feel Pearls

Vážení cestující, následuje zastávka…  zdravá a hydratovaná pleť!✈️

Cestování je jedním z období, kdy tvá pokožka vyžaduje nejvíce pozornosti.👀
Nejenže jsi daleko od svého koupelnového království, ale i samotný zážitek z cestování si může vybrat svou daň. 🤷‍♀️ Všechny způsoby cestování, zejména letadla a vlaky, zahrnují systémy umělé cirkulace vzduchu. To má za následek významnou ztrátu vlhkosti v pokožce. 


❌Dehydratace vzduchu neprospívá zdravému vzhledu pleti. Jemné linky a vrásky budou výraznější a pleť bude vypadat suchá. 😰

❌Je taky velká pravděpodobnost, že se na cestě setkáš s nějakým stresem, ať už se ocitneš v nečekané dopravní zácpě v autě, nebo budeš spěchat na palubu letadla. To může vyvolat zánětlivou reakci, která může zhoršit stavy, jako je akné, růžovka a lupénka. 

❌A aby jsme dokončili poslední negativum dovolené – spánek mimo domov také někdy není nejrůžovější, což může narušit proces regenerace pokožky. Několik studií potvrdilo, že i dva dny nekvalitního spánku způsobí, že tvá pokožka bude vypadat bledší a méně zářivá.

Naštěstí se tomu všemu dá vyhnout. Zde jsou naše tipy na zdravou pokožku během cestování. 👇

✔️Hydratace zevnitř pro udržení vlhkosti zvenku

Tento bod je možná nejjednodušší, a přesto na něj často nemyslíme. Aby tvá pleť zářila navenek, musí být vaše tělo dostatečně hydratované uvnitř. Proto pij hodně vody. Ještě více než v běžných dnech, zejména před dlouhými lety nebo jinými přesuny dopravními prostředky.

✔️Udržuj své rty hydratované

Během celodenního cestování a stresu jsou rty asi to poslední na co myslíš. Přesto všichni víme, jak bolestivé mohou být suché rty a jak nevkusně mohou vypadat. Nezapomeň si rty hydratovat, ideálně hydratačním balzámem nebo vazelínou.

✔️Používej opalovací krém i na cestách

Pokud se chystáš do tropického prostředí, pravděpodobně máš zabalený opalovací krém a plážový klobouk. Možná tě nenapadne se natřít opalovacím krémem, když většinu času trávíš na letišti nebo v letadle, ale přesně to bys měla udělat.

Opalovací krém by jsi měla bezpodmínečně nanášet každý den, je však nezbytný i na cestách, zejména v letadle, kdy jsi slunečním ultrafialovým paprskům ještě blíže. 

Studie zjistili, že piloti a letušky mají dvojnásobný výskyt melanomu, potencionálně smrtelného typu rakoviny kůže, v porovnání s běžnou populací. Chraň svou pokožku před vzletem použitím opalovacího krému.

✔️Zkuste si přibalit své obvyklé produkty

Tímto způsobem nebudeš chtít od pokožky, aby se přizpůsobila úplně novým produktům (kromě už dostatečného stresu z cestování). 

Naše balení jskou kompaktní a snadno se ti vejdou do jakékoli kosmetické tašky. Tvá pleť díky nim dostane množství potřebných vitamínů, minerálů a hlavně hydratace. 

✔️Vyhni se v hotelu používání potencionálně dráždivých produktů péče o pleť.

Mnoho lidí si usnadňuje život a používá cokoli, co jim dají v hotelu nebo na letišti. Doporučujeme však vynechat všechny ty malé pleťové vody a mýdla, které najdeš v hotelové koupelně. Tyto výrobky často obsahují vonné látky a konzervační látky, které mohou běžné problémy se suchou pokožkou ještě zhoršit. Zvláště pokud máte citlivou pleť.

✔️Připrav se na akné

I když budeš postupovat podle všech výše uvedených rad, stále existuje šance, že se ti během pobytu na dovolené objeví vyrážka, takže bys měla být připravena na její ošetření. Zejména stres, rozdílné pH, tvrdost vody a povrchy, kterých se dotýkáme obličejem, mohou způsobit nepříjemné pocity i té nejdokonalejší pleti. Pro jistotu si s sebou přibal perlový pudr, který zažehnaná případné nežádoucí akné a postará se o to, aby vyrážka přešla z večera do rána.

podívej se na nas zázrak proti akné

✔️Během cesty si dopřej osvěžení tváře 

Pokud to okolnosti dovolí pořiď si hydratační pleťové tonikum. To ti pomůže nejen při ranní a večerní rutině zbavit se všech nečistot, ale můžeš ho také kdykoli použít k osvěžení pleti. Každá hydratace se počítá, pleť jednoduše přetřete tonizačními tampony.

Poznej naše hydratační tonikum 

Konec vět o stresu. Hlavně si svůj výlet nebo dovolenou pořádně užij, oddechni si a taky tím svou pleť rozzáříš. 🥰

Pokud si na cesty vezmeš pomocníka z Feel Pearls, nezapomeň nás označit na sociálních sítích.📲