Konečně naskladněno, slevy až do -30%

Jakmile vnější teploty klesnou, naše pokožka na to hned zareaguje. Chladné a větrné počasí zhoršuje i ten nejmastnější typ pleti a následné topení doslova vytlačí vlhkost z naší pokožky.   Výsledek? Suchá pokožka v zimě je běžným problémem. 

Co teda může pomoct?

Samozřejmé je pití dostatečného množství vody, aby byla tvoje pokožka hydratovaná. Potom jsou tady další typy, jako například vyhýbání se dlouhým horkým sprchám a být velmi šetrný při umývání pokožky.

Ale co je další důležitou součástí? Hydratační krém je potřebný na udržení elasticity a pružnosti vrchních vrstev pokožky.

Hydratační krémy jsou klíčové při udržování hydratace pokožky; působí tak, že přitahuje a chemicky váže vodu v pokožce. Mají schopnost vypínat pokožku a zlepšovat jemné linky a vrásky. 

Jak si vybrat nejlepší hydratační krém v zimě?

➡️  Nejlepší krém na tvář na zimu by měl udržovat pokožku hydratovanou a zabránit jí suchosti a šupinatosti. Ochrana před sluncem je taky důležitá, a to i v zimním období, a každý zakoupený krém na tvář by měl mít nějakou formu opalovacího krému. 

➡️  Ideální jsou výživné krémy na tvář, které obsahují prospěšné složky. Patří sem receptury, které jsou určené k anti-aging, boj proti jemným linkám a vráskám. 

➡️  Nejlepší zimní krém na tvář je ten, který řeší potřeby pokožky a zároveň zapadá do aktuální rutiny starostlivosti o pleť každé z nás. 

➡️  Nezapomeň si kromě tváře hydratovat taky rty několikrát denně. Během zimních měsíců jsou popraskané, a proto by si na ně měla myslet během svojí rutiny. Mějte po ruce balzám na rty nebo hydratační lesk na rty. 

➡️  A jak jsme už vzpomínali, hydratuj se také zevnitř. Dalším tajemstvím, jak udržovat pokožku hydratovanou v zimě, je zůstat hydratovaná. Pij hodně vody během celého dne, aby si snížila riziko odlupování, popraskání a jiných nepříjemností suché pokožky.

Vyzkoušej ten náš

Jaké jsou teda hlavní důvody používání hydratačního krému v zimě? 

#1: Zvyšuje obsah vlhkosti ve tvé pokožce. Použití dobrého hydratačního krému je klíčem k návratu přirozené vlhkosti pokožky. ️

#2: Krém vyhlazuje a uklidňuje suchou pokožku a zároveň při pravidelném používání snižuje výskyt jemných vrásek. Jeho používáním uklidníš podrážděnou a suchou pokožku a ochráníš před nepříznivými zimními podmínkami!

#3: Chráníš pokožku před škodlivými slunečními paprsky pomocí hydratačního krému s SPF. Ideální je krém obohacený o vitamíny C nebo E, aby jí taky chránil před škodlivými volnými radikály.

Dopřej v chladnějším období svojí pokožce tu nejkvalitnější péči. ❄️ Více tipů pro zdravou a zářivou pleť najdeš i na našich sociálních sítích.