Konečně naskladněno, slevy až do -30%

Perlový prášek je dokonalou složkou produktů péče o pleť, ale není žádnou novinkou. V čínské a ajurvédské medicíně se používá už tisíce let kvůli detoxikačním, protizánětlivým a relaxačním účinkům.

Prášek z pravých perel obsahuje aminokyseliny, vápník a stopové minerály a má řadu výhod pro pokožku a zdraví. Přečti si, zásadní benefity, které nabízejí perly tvé pleti.

Sjednocení pleti

Perla je známá tím, že přirozeně zesvětluje tón pleti. Pomáhá při inhibici enzymů, které jsou zodpovědné za nadměrnou produkci melaninu v těle. Aktivně díky tomu zesvětluje tmavé skvrny a stopy po akné. Proto používání kosmetických produktů z perel pomáhá sjednotit tón pleti.

Peeling

Perly mají spoustu enzymů, které pomáhají při exfoliaci pokožky, což hraje důležitou roli v naší rutině péči o pleť. Správný exfoliátor dokáže tvou pleť rozjasnit a rozzářit. Odstraňuje odumřelé kožní buňky z vnější vrstvy tvé pokožky a pomáhá ostatním produktům péče o pleť proniknout hluboko do pokožky.

Léčba akné

Pomáhají také zbavovat pokožku toxinů, vší špíny a nečistot. Produkty z perel také zmenšují velikost akné a urychlují proces hojení. Mohou také léčit drobné hrbolky na pokožce a zjemnit texturu pokožky. Mají také protizánětlivé vlastnosti, které snižují zarudnutí a podráždění způsobené akné nebo spálením pokožky.

Omlazení pleti

Taurin, aminokyselina, která je přítomna v perle, pomáhá při regeneraci kožních buněk a také udržuje vlhkost pokožky. Kyselina polyakrylová přítomná v perlách účinně vyživuje pokožku a pomáhá také při podpoře krevního oběhu. Už po pár rázech používání těchto produktů uvidíš viditelné změny.

Účinky proti stárnutí

Perly jsou bohatým zdrojem antioxidantů, které pomáhají zpomalovat proces stárnutí. Tyto antioxidanty pomáhají odstraňovat volné radikály a zabraňují dalšímu poškození pokožky. Také do značné míry pomáhají při podpoře buněčného obratu. Kromě toho chrání pokožku před UV zářením a předčasným stárnutím.

Přirozená produkce kolagenu

Používání kosmetických produktů z perel pomáhá zvyšovat produkci kolagenu ve tvém těle. Spojuje se s kožními lipidy, aby se snížila ztráta vlhkosti. Proto získáš dobře hydratovanou pokožku. Kolagen zlepšuje elasticitu tvé pokožky a dodává jí pevný vzhled. Opravuje poškozené buňky a urychluje jejich metabolismus.

Kontrola nad mastnou pletí

Perly mohou dodat tvé pleti dlouhotrvající matný vzhled. Zadržují nadměrnou produkci kožního mazu v pokožce. Proto perly pomáhají udržet pupínky na uzdě. Kromě toho účinně zabraňují ucpávání pórů.

Více o perlovém prášku Feel Pearls

Jak se používá perlový prášek

Lze jej použít jako minerální pudr na make-up. Nebo ho rovnou smíchej do make-upu či oblíbeného krému. Také si můžeš vyrobit vlastní pleťovou masku. Všechny naše tipy pro různé způsoby použití perlového pudru najdeš na naší stránce.

Doufáme, že dáš perlovému prášku šanci a budeš si s námi užívat krásného pocitu z tohoto zázračného drahokamu.