Konečně naskladněno, slevy až do -30%

Zimní období je velmi specifické na skincare rutinu. ❄️ Pleť potřebuje kvůli mrazivým teplotám pořádnou dávku vitamínů a hutnější krémy. Pro rychlou změnu teplot a první sluneční paprsky je však třeba se také pořádně připravit, protože s jarem přichází i suchá a svědivá pokožka.

Co je pro tvou pleť nejlepší přes toto přechodné období? Přečti si naše tipy, aby tvá pleť neztratila pružnost a mladistvý vzhled.

Ani ty ses těchto teplejších dní neuměla dočkat? Tvoje pokožka však potřebuje trochu více času na přizpůsobení se. Jaro přináší více vlhkosti a vyšší teploty, což vyžaduje úpravu tvé ochrany před sluncem.

✔️ Začni s peelingem

Během těchto měsíců je nejvyšší čas vrátit se k peelingu a rozjasnit mdlou pokožku, která se nahromadila během zimy. Vřele doporučené vědci jsou i chemické peelingy pro nastartování jarního režimu. Pokožka se rychleji zbaví odumřelých buněk a spustí produkci kolagenu.

Nezapomínej na SPF

Jarní slunce je velmi ostré a před nebezpečnými UV paprsky, které způsobují stárnutí pleti je třeba se chránit. Krémy se širokospektrální ochranou jsou tím nejjednodušším krokem k mladistvě vypadající pokožce.

Anti-aging i v mladém věku

Proti stárnutí pokožky je potřebná zejména hydratace zevnitř i zvenčí. Takže kromě pravidelného dodržování pitného režimu nezapomínej ani na krém s účinnými hydratačními látkami. Jednou z nich je mimořádně účinná nízkomolekulární kyselina hyaluronová. Proniká hluboko do epidermálních vrstev pleti a váže na sebe vodu, díky čemuž vypíná pokožku a drobné vrásky.

Vyhledávej antioxidanty

Nikdo nemá rád pigmentaci, zvláště pokud je způsobena sluncem. Antioxidanty jsou užitečné zejména během jarních a letních měsíců. Proto je součástí hydratačního pleťového krému Just Pearls také mimořádně silný antioxidant – vitamín E. Ten pomáhá zpomalovat stárnutí pokožky. Tělo si tento vitamín nedokáže vyrobit sám a proto je třeba jej pleti dodávat v kosmetických výrobcích.

Díky tomu, že hydratační pleťový krém Just Pearls obsahuje kromě antioxidantů také SPF 15 a kyselinu hyaluronovou, je opravdu účinnou širokospektrální ochranou. Zmírňuje projevy stárnutí, pleti navrací pružnost a pevnost, napomáhá zklidňovat podrážděnou pokožku a postará se o dostatečnou hydrataci pleti.

Na zdraví tvé pleti nám záleží. I proto se spojujeme s odborníky, abychom ti zaručili nejvyšší kvalitu péče. Přidej se na naší cestě za krásnou pletí a sleduj nás na našich sociálních sítích.