Konečně naskladněno, slevy až do -30%

Tím, jak naše pokožka vypadá a čím si prochází, může mít obrovský vliv na to, jak se v našem těle cítíme. ‍♀️Pokožka může negativně ovlivňovat naše duševní zdraví a ženy jsou na něj mnohem náchylnější v důsledku kožních onemocnění, jako je například akné.

V Feel Pearls proto pracujeme na vytvoření rutiny a režimu péče o pleť, které ti pomohou vyřešit problémy s pokožkou, které by tě jinak mohly skličovat a ovlivňovat tvou sebedůvěru. Chceme, abys dosáhla výsledků, díky kterým budeš mít jistotu ve své pokožce a budeš ji akceptovat a jednoduše milovat. ‍♀️❤️

V tom nejhorším případě máme pocit, že naše pokožka je náš nepřítel. Většinou je to tak, že čím lépe chceme, aby naše pokožka vypadala, tím to je horší – obvykle právě v čas na velkou událost! Stres, který pociťujeme na naší pokožce, se může skutečně stát samonaplněným proroctvím. ‍♀️

Pokožka je náš největší orgán a dělá vše, co je v jejích silách, aby nás dennodenně chránila, a proto si zaslouží trochu respektu, trochu trpělivosti a hodně lásky. ❤️

Jak posílit sebelásku k pokožce?

✅ SPF

Může to být samozřejmé, ale každodenní nošení SPF je nejlepší způsob, jak ukázat sobě a své pleti skutečnou a pravou lásku.

Nošení širokospektrálního SPF chrání tvou pokožku i před UVA, UVB, HEV paprsky a infračerveným světlem. To vše přispívá k degradaci kolagenu, což může způsobit předčasné stárnutí pokožky.

I při pobytu v interiéru je SPF stále klíčový. Modré světlo vyzařované z našich obrazovek může také poškodit naši pokožku. Může také způsobit fotostárnutí pokožky, stejně jako sluneční záření.

✅ Hýčkej svou pokožku

Někdy, zvláště při nemocech, jako je akné nebo psoriáza, můžeme mít pocit, že naše pokožka opravdu jede proti nám. Může být lákavé najít vysoce výkonné produkty a aplikovat je na naši pokožku v naději, že štípání znamená, že to funguje. A že čím více štípe, tím je produkt skutečně účinnější – že?

Můžeme potvrdit, že tomu tak opravdu není. Je důležitější vybrat si produkty péče o pleť, které obsahují aktivní složky, které dokážou vyřešit naše obavy ohledně péče o pleť. Najdi si na našem e-shopu to nejlepší pro tvoji pleť.

✅ Nevynechávej spánek a relax

Je to jednoduché, ale to neznamená, že je to samozřejmé. Dostatek spánku je jednou z nejšetrnějších věcí, které můžeš pro svoji pleť udělat. Spánek ovlivňuje regenerační proces pokožky.

Všechny víme, jaký je rozdíl mezi solidními osmi hodinami a náročnými pěti. Nejlepší věc na spánku? Je to zcela zdarma.

✅ Nezapomínej na dostatek tekutin

K tomuto není třeba nic dodat. Jednoduše si jdi nalít vodu a vypij celou sklenici, povinně.

Bezvadná pleť ve skutečnosti neexistuje – ale děláme vše pro to, abychom dosáhli pleti, díky které se cítíme sebevědomé. Někdy je tato cesta poněkud klikatá a někdy tradiční metody léčby kožních onemocnění nefungují vždy takovým tempem, jak bychom chtěli. Někdy může být nutné vyhledat pomoc lékaře a jindy může být naše péče o pleť něco, co musíme zvládnout vyzkoumat samy.

Doporučujeme ti, aby sis každý den projevila sebelásku k pokožce, protože tvá pleť si zaslouží lásku a respekt po celý rok. Sleduj naše sociální sítě a blogy nadále a posnažíme se ti poskytnout nejužitečnější rady o tom, jak nejlépe pečovat o svou pokožku a milovat ji ve všech jejích vzestupech a pádech. ✨