Konečně naskladněno, slevy až do -30%

S vánočními, či silvestrovskými návštěvami a večírkami přichází tlak na to, abychom vypadali a cítili se co nejlépe. Chladné dny však mohou způsobit, že naše pokožka bude vypadat všelijak, jen né zářivě a mladistvě. Prohlédni si efektivní tipy, jak se připravit na párty už tuto sváteční sezónu.  

Kolagen

Spolu s vitamíny, minerály a aminokyselinami je kolagen neoddělitelnou záchranou na oživení pokožky.

Každodenní natírání krémy a produkty zejména s nízkomolekulární kyselinou hyalurónovou ti pomůže zajistit zářivější a mladistvější pokožku, snížit jemné linky a vrásky, zvýšit hydrataci, elastin a přirozené hladiny kolagenu.

Přečti si více o kolagenu v našem starším článku.

Hydrauj se zevnitř

Pro výrazně jasnější a napnutější pleť je klíčem hydratace. Snaž se pít hodně vody a co nejvíc se vyhýbat dehydrataci, kofeinu a alkoholu. Vodu však pij pravidelně, během celého dne. A nezapomeň do svého jídelníčku přidat zeleninu a ovoce.

Dej šanci hydratačním krémům

Kromě hydratace zevnitř je potřeba neustále hydratovat pokožku taky zvenku. Vyber si kvalitní krém, který tvojí pleti dodá vitamíny, aminokyseliny a minerály. Ideálně by měl obsahovat i kolagen, který tvou pokožku napne a zbaví ji malých vrásek. Pokud jsi odvážná tak i chladnější nebo studená sprcha pomůže udržet tvou pokožku zdravou a hydratovanou.

Zářivý outfit, zářivá pleť

Highlighter tvé pleti určitě dodá jistou jiskru, ale měla by ses o životnost pokožky starat i jinak. Během zimy je důležité, abychom se zbavili odumřelých kožních buněk jemným peelingem. Najdi takový peeling, který není drsný ani abrazivní na pokožce. Pomůže i naše pleťová maska z perel, která ti díky přírodnímu obsahu dodá množství živin a jasnost tvojí pokožce.

Péče o rty

Už v dálce vidíme jmelí, a proto nemůžeme zapomenout ani na naše rty! Aby ses vyhla popraskaným a šupinatým rtům, vyzkoušej balzám vyrobený z přírodních olejů, který nabízí ochranu a kondici.

Duhová dieta

Jíst barevné ovoce a zeleninu je jedna z nejlepších věcí, kterou můžeme pro svoji pleť udělat! Od oranžové mrkve, která je plná beta karotenu až po červená rajčata, které obsahují hodně antioxidant lykopenu. Doporučujeme taky jíst spoustu zdravých tuků, jako je avokádo a ořechy (nebo dokonce doplněk omega-3), které kromě pokožky pomáhají i vlasům, listovou zeleninu na detoxikaci a vyplavení všech nepříjemných látek a hodně libových bílkovin a komplexních sacharidů, které ti dodají energii potřebnou na to, aby si zazářila a bavila se!

Antioxidanty

Ochrana pokožky je klíčová bez ohledu na okolnosti, ale před Vánocemi má naše pokožka tendenci čelit množství každodenní agresorů. Poskytni svoji pleti nástroje, které potřebuje na ochranu před poškozením tím, že budeš používat přírodní produkty s antioxidanty. . ‍♀️

Vyzkoušej rychlou masáž tváře

Pokud máš ráno chvíli čas, věnuj pár minut pleti navíc. Rychlá masáž tváře při aplikaci ranní péče o pleť sníží otoky a zvýší jasnost pleti.

Relax a uvolnění

Náš největší vánoční tip na péči o pleť je využít tento čas na relax a zábavu. Předpokládá se, že hormonální změny, ke kterým dochází, když jsme ve stresu, přispívají k zánětu, tvorbě vrásek, vyrážkám a zhoršeným stavům kůže.

Nejlepší způsob, jak si tyto Vánoce udržet radost na duši a pokožce? Nádech, výdech a užívej si přítomný moment. Přejeme ti šťastné a veselé!