Konečně naskladněno, slevy až do -30%

Chceš zůstat navždy mladá? Neumíme sice zastavit čas, ale můžeme ti pomoct s mladou duší i vzezřením. ⏳ Mít po celý život dobré zdraví zevnitř i zvenčí vyžaduje samovzdělávání a správnou rutinní péči. Pokusíme se ti shrnout několik klíčových bodů, které zaručeně pomáhají.

Pokožka má tendenci odrážet naše vnitřní zdraví a pohodu. Problémy jako chronický stres, nesprávná výživa, nedostatek pohybu a mnohé další faktory si na pleti vybírají svoji daň.

Rozhodnutí o životním stylu mohou výrazně ovlivnit biologické stárnutí. Všichni známe lidi, kteří nevypadají a ani se necítí na svůj věk, že? Dokonce existují studie, které poukazují na obrovské rozdíly ve stárnutí pokožky u jednovaječných dvojčat, jen kvůli tomu, že byly vystaveny různým vlivům. Tyto studie nám ukazují, že zatímco některé aspekty stárnutí jsou způsobeny genetikou, jiné jsou jednoznačně způsobeny rozdíly v životním stylu. ‍♀️ I když nemůžeme změnit naši genetiku a nedokážeme zcela ovládat své prostředí, náš životní styl může výrazně ovlivnit to, jak se naše tělo (a naše pokožka) vyrovnává s každodenním životem. Proto si vybírej moudře a vol své zdraví!

Zde je několik užitečných tipů pro efektivní anti-aging péči zevnitř i zvenčí:

1. Dieta

Při tomto slově se nejedna z nás zhrozí. Tolik nám bylo naslibováno a tolikrát jsme se přesvědčovali do různých diet, že se nám to slovo zprotivilo. My ti však rozhodně jíst nejdeme zakazovat! Naším doporučením je pestrobarevná strava plná ovoce a zeleniny bohatými na antioxidanty.

Pokus se také snížit cukr a vyhýbat se jeho náhražkám. Do stravy naopak přidej vlákninu, Omega 3 mastné kyseliny nebo potraviny bohaté na vitamíny (zejména vitamín D). A nezapomeň pít hodně vody!

2. Chraň svoji pokožku

✔️ Dráždění pokožky urychluje stárnutí pokožky. Proto si omývej pleť jemně, a to alespoň dvakrát denně.

✔️ Každý den nanášej hydratační krém Feel Pearls. Zachycuje vodu ve tvé pokožce a dodává jí mladistvější vzhled. Navíc obsahuje silné antioxidanty a kyselinu hyaluronovou, která se ne nadarmo přezdívá zázrakem kosmetiky. Proč je tak výjimečná a měla by být obsažena ve tvé kosmetice, se dozvíš v našem starším článku.

✔️ Přestaň používat produkty na pokožku, které tě pálí nebo štípou.

✔️ A v neposlední řadě – každý den používej SPF ochranu. Slunce sice milujeme, jeho paprsky však mají bez ochrany negativní vlivy na stárnutí pokožky. Náš krém obsahuje SPF 15 a doporučujeme ti jej i přes chladnější měsíce. Pokožka se potřebuje chránit neustále.

Více info o krému

3. Cvičení a spánek

Dopřej si dostatek obou a ani jedno nepřeháněj. Dospělí by měli spát 7-8 hodin denně. Nevystavuj se zbytečnému ponocování, ale také netrav v posteli půlku dne. Místo toho se raději projdi v lese, zaběhej si nebo si najdi druh sportu, který tě bude naplňovat. ‍♀️

4. Buď proaktivní v oblasti zdraví

Čti, vzdělávej se a zkoušej. Každé tělo je jiné a žádná rada se nevyrovná tvé osobní zkušenosti.

5. Udržuj svou mysl aktivní…nejen své tělo!

Užívej si společenství s jinými lidmi a také se samou sebou a nikdy, !nikdy! nepřestaň dělat věci, které máš ráda. ✨

Buď vděčná za své tělo a starej se o něj nejlépe jak víš. Jen tehdy můžeš od něho čekat, že ti to vrátí. Krása a zdraví vycházejí z každodenní péče. Dej si připomínky, připrav si plán na další týden nebo prostě každý den udělej něco pro sebe a své tělo. Potom uvidíš výsledky, budeš se cítit výborně a tvá pokožka bude také zářit.

Přidej se k nám na cestě za zdravou a krásnou pletí a sleduj nás na sociálních sítích.